ÇÖZÜMLERİMİZ

2. El Jeneratör 2. El Jeneratör

Çözümün Gücü

Yetkin mühendis kadromuz ve teknik ekibimiz tarafından gerekli tüm kontrollerden geçirilip bakımları gerçekleştirilen 2. el jeneratör çeşitlerini uygun fiyatlarla müşterilerimizle buluşturuyoruz.

Kısa süreli ya da dönemsel projeler için 2. el jeneratör kiralamak ya da satın almak sıfır bir jeneratör almak proje sahipleri için önemli avantajlar sağlıyor. 2. el jeneratörler halihazırda tasarımı tamamlanmış setler oldukları için sipariş ve kurulum arasındaki bekleme süresini en aza indiriyor. Uzman ekipler tarafından bakım ve test işlemlerinden geçerek kalite konusunda garanti sağlıyor.

2.el

2. El Jeneratör Kiralama

İnşaat, alt yapı çalışmaları, etkinlik veya organizasyonlar gibi geçici projeler için gelen jeneratör taleplerine kiralama yöntemiyle çözümler üretiyoruz.

2. El Jeneratör Satın Alma

Uzun vadeli fakat düşük bütçeli projeler için tüm ihtiyaçları karşılayacak farklı güç aralıklarındaki 2. el jeneratör setlerini, Altaş Jeneratör güvencesi altında satış yoluyla hizmete sunuyoruz.

İkinci El Jeneratör Satın Alma ve Kiralama

İkinci el jeneratörler, elektrik ihtiyaçlarını karşılamak için uygun ve ekonomik bir seçenek olabilir. Ancak, bir ikinci el jeneratör satın almadan ya da kiralamadan önce dikkate almanız gereken birkaç faktör vardır. Bu faktörler:

Fiyatlar ve Bütçe: İkinci el jeneratörler, genellikle yeni bir jeneratöre kıyasla daha uygun fiyatlarla sunulur. Bu bütçenize daha uygun bir seçenek olabilir. Ancak 2. el jeneratör fiyatları; jeneratörün markası, modeli, yaş ve durumu gibi faktörlere bağlı olarak değişebilir.

Devamını Oku