NEDEN
ALTAŞ JENERATÖR? NEDEN
ALTAŞ JENERATÖR?

Kurulduğumuz günden bugüne, 75’ten fazla ülkede yüzlerce kurum ve başarılı işletmenin arkasındaki güç olmaya devam ediyoruz. Dünyaca ünlü yerli ve yabancı jeneratör motoru tedarikçileriyle kurduğumuz güçlü iş birliği sayesinde Avrupa standartlarında güvenilir bir hizmet sağlıyoruz.

Güçlü İş Birliği
NEDEN ALTAŞ JENERATÖR?

Güçlü İş Birliği Güçlü İş Birliği

Dünya devi markalarla uzun soluklu iş birliklerimiz ile jeneratör setleri için gereken tüm bileşenleri tedarik ediyoruz. Motor, alternatör ve kontrol paneli gibi kritik jeneratör parçaları konusunda, kalitesiyle ve adıyla akla ilk gelen global partnerlerimizle en verimli jeneratör çözümlerini üretiyoruz.

Hizmet verdiğimiz kişi ve kurumların başarısını gücümüzün temsili olarak görüyoruz. Büyük hedeflerin peşinde, karşılıklı güven çerçevesinde güçlerimizi birleştirerek kalıcı iş birlikleri geliştiriyoruz.

NEDEN ALTAŞ JENERATÖR?

Güçlü Teslimat Güçlü Teslimat

Kapsamlı satış ağımız, detaylı pazar araştırmalarımız ve son teknolojiyi takip etme kabiliyetimizle kurduğumuz organizasyonumuz sayesinde proaktif hizmet veriyoruz.

Dünya devi partnerlerimizle güçlü bağlarımız sayesinde motor ve alternatör stokumuzu her koşulda güçlü tutuyoruz. Güçlü stokumuz sayesinde dizel jeneratör ihtiyaçlarına piyasa standartlarının üstünde bir hızla çözüm üretiyoruz. Güçlü lojistik ağımızla mobil jeneratörler ya da büyük jeneratörler için gerekli olan yedek parçaları da sorunsuz ve hızlı bir şekilde temin ediyoruz.

teslimat
Güçlü Teslimat
NEDEN ALTAŞ JENERATÖR?

Güçlü Tecrübe Güçlü Tecrübe

1998 yılında başladığımız ticari hayatımıza sürekli büyüyen bir marka olarak devam ediyor, başarımızı aldığımız ödüller ve kalite belgeleriyle taçlandırıyoruz.

Küçük bir atölyede hizmet vermeye başladığımız günlerden kalan bir değer olarak tüm müşterilerimizle yakından ilgileniyoruz. Asıl gücün güven kazanmak olduğunun farkında olarak her birinin kendine özgü ihtiyaçlarına çözüm olmak için çalışıyoruz.

Atölye üretim sürecinde en küçük detaylarla ilgilenmiş olmanın verdiği tecrübe sayesinde bugün Türkiye’nin sayılı jeneratör üreticilerinden birisi olarak tüm dünyaya güç sağlıyoruz.

Güçlü Rekabet Güçlü Rekabet

Değişen dinamiklere ve koşullara her zaman bir adım önde durarak hazır oluyor; müşterilerimizin ihtiyaçlarına rekabetçi fiyat politikalarımızla çözüm oluyoruz.

Gelişmiş operasyonel kabiliyetlerimiz sayesinde ürettiğimiz dizel jeneratörlerle Avrupa standartlarında bir hizmeti maliyet uygun koşullarda sağlıyoruz. Operasyonel verimliliğimizi her geçen gün iyileştirerek yerli jeneratör üreticileri arasında rekabet gücümüzü artırıyoruz.

Güçlü Projeler
NEDEN ALTAŞ JENERATÖR?

Güçlü Projeler Güçlü Projeler

Dünya standartlarındaki ürünlerimiz ve sektörel deneyimi üst düzey olan uzman ekibimizle ihtiyaca özel oluşturulan projelerde fark yaratan çözümler üretiyoruz.

Bugüne kadar 5 kıta ve 75’ten fazla ülkede birbirinden farklı yaklaşımlar gerektiren projelerde edindiğimiz deneyimin gücüyle kusursuz müşteri memnuniyetini hedefleyen çalışmalara imza atmaya devam ediyoruz.

NEDEN ALTAŞ JENERATÖR?

Güçlü Vizyon Güçlü Vizyon

Güçlü vizyonumuz ile attığımız adımlar sayesinde bugün 75’den fazla ülkeye ihracat yapıyor, %100 müşteri memnuniyeti ile hizmet veriyoruz.

Karanlığa karşı aydınlığın yanında yer alıyor, yorulsak da durmuyor, kararlılıkla çalışmaya devam ediyoruz. Kurumların arkasında büyük hayalleri olan insanların var olduğunu unutmadan hayallerine giden yolda onlara destek oluyoruz.

vizyon
Güçlü İnsan Kaynağı
NEDEN ALTAŞ JENERATÖR?

Güçlü İnsan Kaynağı Güçlü İnsan Kaynağı

İnsan kaynağımızı en büyük gücümüz olarak görüyor; güçlü mühendislik ve teknik bilgi birikimine sahip bir ekiple çalışıyoruz.

Altaş Jeneratör’ün taşıyıcı gücü olan çalışanlarımızla projenin ilk adımından hizmet süresinin sona erişine kadar geçen sürede 7 gün 24 saat boyunca işinize güç aşılıyoruz.